Nieuws

Laudame Financials VCN DS 1 door naar de volgende bekerronde

Laudame Financials VCN DS 1 door naar de volgende bekerronde

Een lastige wedstrijd tegen Spivo Dames 1

Afgelopen zaterdag stond de derde en dus ook laatste wedstrijd van de eerste bekerronde op de planning. We mochten reizen naar Spijkenisse en het opnemen tegen Spivo dames 1 dat vorig seizoen is gepromoveerd naar de Tweede Divisie.

Net als de vorige bekerwedstrijden is er van te voren afgesproken dat iedereen aan spelen komt en dat het nog steeds een “oefenwedstrijd” is. We beginnende wedstrijd stabiel, er worden weinig fouten gemaakt en halen de punten binnen. Later in de eerste set begint Spivo mee te draaien met ons en gaan ze goed mee, ze weten het ons lastiger te maken. We maken steeds meer eigen fouten en Spivo speelt steeds enthousiaster en met meer zekerheid. De eerste twee sets maken ze het ons spannend en winnen de sets met boven de 25 punten.

De derde set zijn we veel eigen fouten aan het maken en ligt de foutenlast hoog. De afstemming klopte nog niet helemaal en gingen we niet voluit spelen. In de tussentijd pakt Spivo de voorsprong en winnen zij deze set met 19-25.

De vierde en laatste set laten we toch nog even aan Spivo zien waar we voor kwamen en scoren we veel punten met hard geslagen ballen en juist ook de tactische balletjes hier en daar. Deze set pakken we met ruime winst, 25-14, en sluiten we de wedstrijd dan ook af. 

Veel verbeterpunten worden meegenomen van deze wedstrijd en gaan we deze week hard trainen voor onze officiële eerste competitiewedstrijd! We mogen afreizen naar Huizen en spelen om 16:30 tegen Prima Donna Kaas Huizen Dames 1. Tot dan!