Nieuws
Heren 1 snoept puntje in spannende vijfsetter
Waar heren 1 in de thuiswedstrijd nog oppermachtig was tegen een wankel Talentteam Papendal, lagen de punten van deze zaterdag dichter bij elkaar. De teams bleken meer aan elkaar gewaagd. Vijf spannende sets waren er nodig om de uiteindelijke winnaar, Talentteam Papendal, aan te kunnen wijzen.
Spelverdeler Casper zit met een blessure aan zijn duim op de bank. Oude bekende Robert Jansen voegt zich om die reden vandaag bij de ploeg.
Het belooft vanaf het begin al direct een spannende wedstrijd te worden. We blijven dicht bij elkaar en geen van ons neemt echt te leiding. Het gat wordt steeds niet groter dan twee punten. Vanaf de 20 weten we toch nét wat meer gas te geven en minder fouten te maken, resulterend in een 22-25 winst in de eerste set.
In set twee komen we niet echt goed uit de startblokken en is het de thuisploeg die het voortouw neemt. Maar ook in deze set lijken we ons op te maken voor een eindsprint boven de 15. Talentteam Papendal maakt in de eindfase veel eigen fouten en wij maken daar gretig gebruik van. Ook set twee eindigt in 22-25.
Set drie kent voor ons een betere start, maar nu is het TTP dat halverwege de set op stoom lijkt te komen. Vanaf 12-12 is het dan ook de thuisploeg die de leiding neemt en ze maken duidelijk dat ze deze niet meer uit handen gaan geven. Wij weten nog slechts drie keer te scoren terwijl de heren uit Ede ons voorbij denderen naar de 25.
We zijn de grip op het spel kwijt. Ook set vier laat dit weer zien. Robert komt erin voor Kyran en lijkt een nieuw elan in de ploeg te brengen, maar dit is slechts van korte duur. Er wordt nog hard gevochten boven de 20, maar het is toch TTP dat als eerst de 25 weet te bereiken. (25-23)
De beslissing voor deze wedstrijd moet dus in de vijfde set vallen. Talentteam Papendal blijkt echter goed op stoom. Bij de kantwissel hebben wij slechts drie keer weten te scoren. We weten nog even een inhaalslag te maken en brengen de score daarmee op 9-9. De mannen van Talentteam Papendal blijken vandaag echter toch beter te zijn in het afmaken. Zij slepen de laatste punten binnen. Met 15-10 wint Talentteam Papendal de vijfde set en daarmee de wedstrijd.
Volgende week zondag spelen de heren wederom op een zondag. De wedstrijd tegen Dynamo gaat om 16:00 uur van start in Omnisport in Apeldoorn.