Nieuws

Geen punten in Doetinchem voor heren 1

Geen punten in Doetinchem voor heren 1

Heren 1 verliest afgerlopen zaterdag (12/11) met 3-0 van Active Living Orion in Doetinchem.
In een wedstrijd met slechts drie sets kwamen de mannen van coach Van Hal eigenlijk alleen in de derde set aan volleyballen toe.

Vorige week misten we Koen doordat hij ziek was, die is er vandaag weer bij. Helaas geldt dat niet voor Jelle, hij reist vandaag niet mee af naar Doetinchem. 

In de eerste set komen wij vrijwel niet toe aan volleyballen. De starting seven bestaat uit: Casper (sv), Corjan (m), Tom (d), Koen (pl), Sharif (m), Sam (L) en Lennaert (pl). We hebben geen antwoord op de sterke service van Orion en ook de blokkering aan de kant van de thuisploeg staat als een huis. Er komen niet in ons spel en de cijfers liegen er niet om: 25-9

In set twee beginnen we met dezelfde basis en ook het spel blijft onveranderd. Een aantal wissels op zowel de passer-/loperpositie als de spelverdeling lijken geen verschil te maken. 25-6

In set drie voert coach Van Hal nog een wissel door op het midden en nu lijken we toch aan volleyballen toe te komen. Orion krijgt het wat moeilijker en wij maken  daar gretig gebruik van. Blokkerend en aanvallend bieden we meer weerstand en de stand gaat gelijk op.
Zowel Denny als Koen weten aanvallend mooie punten te pakken, waardoor we zelfs nog even op voorsprong komen.
Uiteindelijk moeten we ons toch neerleggen bij het feit dat Orion vandaag de betere ploeg is. Met 25-18 laten we in de derde set met vlagen mooi spel te zien, maar is het toch echt klaar. 

Volgende week zaterdag spelen we thuis en komt Lycurgus op bezoek. Om 20:30 uur begint de wedstrijd in sporthal Oostgaarde, Capelle aan den IJssel.