Zaaldiensten

Het takenrooster en bardienstrooster zijn dit jaar anders ingedeeld dan voorgaande jaren:

  • Je krijgt nu als team een taak toegewezen. Er wordt van het team verwacht dat je onderling de taken indeelt. Het is handig om iemand in het team de verantwoordelijkheid te geven om dit goed in de gaten te houden.  Aan de trainers van D6, MA1 en MB1 de vraag of jullie kunnen assisteren en bijhouden van de taken.
  • Als je als team het schema hebt ingedeeld (welke wedstrijd en wie wat gaat doen) mail je deze door naar taken@volleybal-vcn.nl, zodat er boetes uitgedeeld kunnen worden bij het niet uitvoeren van de taak.
  • Indien je als scheidsrechter staat ingedeeld ben je zelf verantwoordelijk dat je de online scheidsrechterstoets hebt gehaald.
  • Klik hier voor meer informatie en uitleg over het Digitale Wedstrijd Formulier (DWF)
  • Klik hier voor meer uitleg over het takenrooster.

Hieronder vind je het takenrooster enkel over de eerste helft van de competitie:

Datum Tijd Team thuis Team uit Wordt gedaan door Teller Formulier Vlaggers Scheidsrechter
11-01-2019 19:00 VCN MA 1 Volley Zuid MA 1 D6 1
11-01-2019 21:00 VCN HS 5 Next Volley Dordrecht HS 7 H2 1
11-01-2019 21:00 VCN HS 3 WHV HS 1 D2 1
12-01-2019 09:30 VCN MB 2 OKK '70 MB 3 MA1 1
12-01-2019 09:30 VCN N5 2 Vovero N5 1 MA1 1
12-01-2019 09:30 VCN N5 1 Flits N5 1 D7 1
12-01-2019 11:30 VCN DS 5 Sliedrecht Sport DS 5 H1 1
12-01-2019 11:30 VCN DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 H1 1
12-01-2019 11:30 VCN DS 7 Move4U DS 5 H5 1
12-01-2019 14:15 VCN DS 3 HLB Van Daal/DS DS 1 D6 1 1
12-01-2019 14:15 VCN DS 4 Next Volley Dordrecht DS 2 MB2 1
12-01-2019 14:15 Maatwerkers VCN HS 2 Servia HS 1 D1 1 1
12-01-2019 17:00 Maatwerkers VCN HS 1 SV Dynamo Apeldoorn HS 2 D3 1 1 2
12-01-2019 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 1 D5 1 1 2
18-01-2019 19:00 VCN N5 1 Next Volley Dordrecht N5 2 D2 1
18-01-2019 21:15 VCN HS 4 Jola Olympus HS 2 H3 1
19-01-2019 17:00 Royal Kids Hotel kinderopvang VCN DS 2 VC Olympia DS 1 H4 1 1
22-01-2019 21:00 VCN HS 3 RVC/Libanon '50 HS 1 D5 1
25-01-2019 19:00 VCN MA 1 Voltena MA 2 D4 1
25-01-2019 21:00 VCN HS 5 RVC/Libanon '50 HS 4 H2 1
26-01-2019 09:30 VCN MB 1 Hou Stand MB 2 D3 1
26-01-2019 09:30 VCN MB 2 Flits MB 2 D3 1
26-01-2019 09:30 VCN N5 2 Yum N5 1 D7 1
26-01-2019 09:30 VCN N5 1 Volley Zuid N5 2 D7 1
26-01-2019 11:30 VCN DS 5 RVC/Libanon '50 DS 3 D2 1
26-01-2019 11:30 VCN DS 6 VC WIK Groot-Ammers DS 2 D2 1
26-01-2019 11:30 VCN DS 7 RVC/Libanon '50 DS 7 D2 1
26-01-2019 14:15 VCN DS 3 Havoc DS 1 D6 1 1
26-01-2019 14:15 VCN DS 4 WHV DS 1 MB1 1
26-01-2019 14:15 Maatwerkers VCN HS 2 Spaarnestad HS 1 D7 1 1
26-01-2019 17:00 Maatwerkers VCN HS 1 Zalsman Reflex HS 1 D4 1 1 2
26-01-2019 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 IBM Client Innovation Center Benelux/Veracles DS 1 H2 1 1 2
01-02-2019 21:00 VCN HS 5 Yum HS 2 D1 1
01-02-2019 21:00 VCN HS 3 Move4U HS 1 D1 1
02-02-2019 09:30 VCN MC 1 Vovero MC 1 MA1 1
02-02-2019 09:30 VCN MB 1 Molenwiek'74 MB 1 MA1 1
02-02-2019 09:30 VCN MB 2 Voleco MB 2 MA1 1
02-02-2019 11:30 VCN DS 5 Fusion Rotterdam DS 1 H5 1
02-02-2019 11:30 VCN DS 6 Phoenix DS 1 H5 1
02-02-2019 11:30 VCN DS 7 Fusion Rotterdam DS 3 H5 1
02-02-2019 14:15 VCN DS 3 Volley Tilburg DS 2 D1 1 1
02-02-2019 14:15 Maatwerkers VCN HS 2 VV Utrecht HS 2 D6 1 1
02-02-2019 17:00 Maatwerkers VCN HS 1 MKB Accountants/VCV HS 1 D3 1 1 2
02-02-2019 17:00 Royal Kids Hotel kinderopvang VCN DS 2 Sliedrecht Sport DS 2 H2 1 1
02-02-2019 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 VV Utrecht DS 1 D2 1 1 2
08-02-2019 19:00 VCN MC 1 Hou Stand MC 1 MB1 1
08-02-2019 19:00 VCN MA 1 Spirit MA 1 H5 1
08-02-2019 21:15 VCN DS 4 RVC/Libanon '50 DS 2 MA1 1
08-02-2019 21:15 VCN HS 4 Volley Zuid HS 3 H5 1
15-02-2019 19:00 VCN MA 1 Spivo MA 1 D1 1
15-02-2019 21:00 VCN HS 5 Vollido HS 5 D1 1
15-02-2019 21:00 VCN HS 3 SNA HS 1 D1 1
16-02-2019 00:00 Maatwerkers VCN HS 1 Sudosa-Desto HS 1 H3 LET OP TIJD NOG NIET BEKEND 1 1 2
16-02-2019 09:30 VCN MC 1 Next Volley Dordrecht MC 2 MA1 1
16-02-2019 09:30 VCN MB 1 AVVA MB 1 D5 1
16-02-2019 09:30 VCN N5 2 MVC N5 1 D6 1
16-02-2019 09:30 VCN MB 2 SNA MB 1 MA1 1
16-02-2019 11:30 VCN DS 5 V=Volley DS 1 H1 ? 1
16-02-2019 11:30 VCN DS 6 AVVA DS 1 H1 ? 1
16-02-2019 11:30 VCN DS 7 Volley Voorne DS 4 H1 ? 1
16-02-2019 14:15 VCN DS 4 Move4U DS 1 MB1 1
16-02-2019 14:15 VCN DS 3 Next Volley Dordrecht DS 1 H3 1 1
16-02-2019 17:00 Royal Kids Hotel kinderopvang VCN DS 2 VC Velden DS 1 D4 1 1
16-02-2019 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 Dros-Alterno DS 2 D2 1 1 2
22-02-2019 19:00 VCN N5 1 Fusion Rotterdam N5 3 H4 1
22-02-2019 21:15 VCN HS 4 Apollo HS 1 H3 1
08-03-2019 19:30 VCN N5 2 Hou Stand N5 1 H1 LET OP: wedstrijd wordt verplaatst 1
15-03-2019 21:00 VCN HS 5 City Bril Krimpen HS 4 H4 1
15-03-2019 21:00 VCN HS 3 City Bril Krimpen HS 3 D2 1
16-03-2019 09:30 VCN MB 1 Next Volley Dordrecht MB 2 D3 1
16-03-2019 11:30 VCN DS 5 Spirit DS 1 H1 1
16-03-2019 11:30 VCN DS 6 Flits DS 1 H1 1
16-03-2019 11:30 VCN DS 7 Spivo DS 4 H1 1
16-03-2019 14:15 VCN DS 3 VC Velden DS 2 H5 1 1
16-03-2019 14:15 VCN DS 4 Forza Schouwen-Duiveland DS 1 MB1 1
16-03-2019 14:15 Maatwerkers VCN HS 2 NVC HS 1 D5 1 1
16-03-2019 17:00 Maatwerkers VCN HS 1 NTC-Vastgoed Donitas HS 1 D4 1 1 2
16-03-2019 17:00 Royal Kids Hotel kinderopvang VCN DS 2 Peelpush DS 2 D3 1 1
16-03-2019 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 OBEG Donitas DS 1 H2 1 1 2
22-03-2019 21:15 VCN HS 4 OKK '70 HS 2 H5 1
29-03-2019 19:00 VCN N5 1 Spirit N5 4 MB1 1
30-03-2019 09:30 VCN MC 1 Spivo MC 1 MA1 1
30-03-2019 09:30 VCN N5 2 Fusion Rotterdam N5 2 MA1 1
30-03-2019 14:15 Maatwerkers VCN HS 2 Fusion Rotterdam HS 1 D4 1 1
30-03-2019 17:00 VCN DS 3 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 D4 1 1
30-03-2019 17:00 Laudame Financials VCN DS 1 IMS/Voltena DS 1 H2 1 1 2
05-04-2019 19:00 VCN MA 1 Volley2B MA 1 H4 1
05-04-2019 19:00 VCN N5 1 Sliedrecht Sport N5 6 H3 1
05-04-2019 21:00 VCN HS 5 Volley Zuid HS 5 D1 1
05-04-2019 21:00 VCN HS 3 Volley Zuid HS 2 D1 1
06-04-2019 09:30 VCN MC 1 Spirit MC 1 H3 1
06-04-2019 09:30 VCN MB 1 Hou Stand MB 2 H3 1
06-04-2019 09:30 VCN MB 2 Smash'66 MB 2 H3 1
06-04-2019 09:30 VCN N5 2 Spirit N5 3 D6 1
06-04-2019 11:30 VCN DS 5 Volley2B DS 2 H5 1
06-04-2019 11:30 VCN DS 6 Next Volley Dordrecht DS 4 H5 1
06-04-2019 11:30 VCN DS 7 Volley Zuid DS 7 H5 1
06-04-2019 14:15 VCN DS 3 SOMAS/Activia DS 2 H1 1 1
06-04-2019 14:15 VCN DS 4 Volley Zuid DS 2 MB2 1
06-04-2019 14:15 Maatwerkers VCN HS 2 GSC Haaglanden HS 1 D5 1 1
06-04-2019 17:00 Laudame Financials VCN DS 1 Peelpush DS 1 D7 1 1 2
06-04-2019 19:30 Maatwerkers VCN HS 1 Inter Rijswijk HS 1 D3 1 1 2
12-04-2019 21:15 VCN HS 4 Volley Meerkerk'95 HS 1 D1 1
13-04-2019 17:00 Royal Kids Hotel kinderopvang VCN DS 2 Volley Tilburg DS 1 H4 1 1