Zaaldiensten

Het takenrooster en bardienstrooster zijn dit jaar anders ingedeeld dan voorgaande jaren:

  • Je krijgt nu als team een taak toegewezen. Er wordt van het team verwacht dat je onderling de taken indeelt. Het is handig om iemand in het team de verantwoordelijkheid te geven om dit goed in de gaten te houden.  Aan de trainers van D6, MA1 en MB1 de vraag of jullie kunnen assisteren en bijhouden van de taken.
  • Als je als team het schema hebt ingedeeld (welke wedstrijd en wie wat gaat doen) mail je deze door naar taken@volleybal-vcn.nl, zodat er boetes uitgedeeld kunnen worden bij het niet uitvoeren van de taak.
  • Indien je als scheidsrechter staat ingedeeld ben je zelf verantwoordelijk dat je de online scheidsrechterstoets hebt gehaald.
  • Klik hier voor meer informatie en uitleg over het Digitale Wedstrijd Formulier (DWF)
  • Klik hier voor meer uitleg over het takenrooster.

Hieronder vind je het takenrooster enkel over de tweede helft van de competitie:

Je mobiel horizontaal draaien voor een betere weergave.

Datum Tijd Team thuis Team uit Wordt gedaan door Teller Formulier Vlaggers Scheidsrechter
07-01-2020 21:00 VCN HS 3 Switch'89 HS 1 D4 1
10-01-2020 21:00 VCN HS 4 RVC/Libanon '50 HS 2 D4 1
11-01-2020 9:30 VCN N5 1 Next Volley Dordrecht N5 3 MB2 1
11-01-2020 9:30 VCN N6 2 Sliedrecht Sport N6 3 MB2 1
11-01-2020 9:30 VCN MB 1 Spirit MB 1 MB2 1
11-01-2020 9:30 VCN MC 1 VC WIK Groot-Ammers MC 1 MB2 1
11-01-2020 11:30 VCN N6 1 DVO N6 1 MB1 1
11-01-2020 14:15 VCN HS 2 US HS 1 D1 1 1
11-01-2020 14:15 VCN DS 4 Next Volley Dordrecht DS 2 D1 1 1
11-01-2020 17:00 VCN DS 2 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 H2 1 1
11-01-2020 17:00 VCN HS 1 Volley Tilburg HS 1 H4 1 1 2
15-01-2020 20:00 Laudame Financials VCN DS 1 VC Sneek DS 1 D3 1 1
17-01-2020 21:00 VCN HS 4 Volley Zuid HS 5 D2 1
17-01-2020 21:00 VCN HS 5 AVVA HS 2 D2 1
18-01-2020 9:30 VCN N5 1 OKK '70 N5 3 D5 1
18-01-2020 9:30 VCN MB 2 Fusion Rotterdam MB 1 D5 1
18-01-2020 9:30 VCN MB 1 AVVA MB 2 D6 1
18-01-2020 12:00 VCN DS 5 AVVA DS 2 H2 1
18-01-2020 12:00 VCN DS 6 RVC/Libanon '50 DS 4 H2 1
18-01-2020 15:30 VCN DS 3 Peelpush DS 2 H4 1 1
18-01-2020 15:30 Laudame Financials VCN DS 1 VoCASA DS 1 H5 1 1 2
24-01-2020 19:00 VCN N6 1 Volley Voorne N6 1 MB1 1
24-01-2020 21:00 VCN HS 3 Volley Voorne HS 1 D6 1
25-01-2020 9:30 VCN N6 2 DVO N6 2 H2 1
25-01-2020 9:30 VCN MB 2 Volley Voorne MB 1 D4 1
25-01-2020 9:30 VCN MB 1 Volley2B MB 3 D2 1
25-01-2020 9:30 VCN MC 1 Smash'66 MC 2 H1 1
25-01-2020 14:15 VCN HS 2 Punch HS 1 H4 1 1
25-01-2020 14:15 VCN DS 4 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1 H3 1 1
25-01-2020 17:00 VCN DS 2 Ledub DS 1 H2 1 1
25-01-2020 17:00 VCN HS 1 Zalsman Reflex HS 1 D4 1 1 2
31-01-2020 21:00 VCN HS 4 Volley Meerkerk'95 HS 1 H1 1
31-01-2020 21:00 VCN HS 5 Erasmus Volley HS 3 D5 1
01-02-2020 9:30 VCN MC 1 Next Volley Dordrecht MC 3 MB2 1
01-02-2020 11:30 VCN DS 5 Haaften Kwiek DS 1 D2 1
01-02-2020 11:30 VCN DS 6 Volley2B DS 4 D1 1
01-02-2020 14:15 VCN HS 2 RVV HS 1 D6 1 1
01-02-2020 14:15 VCN DS 3 Volley Tilburg DS 2 D5 1 1
01-02-2020 14:15 VCN DS 4 RVC/Libanon '50 DS 1 D1 1 1
01-02-2020 17:00 VCN DS 2 VC Velden DS 1 D4 1 1
01-02-2020 17:00 VCN HS 1 SV Dynamo Apeldoorn HS 2 H5 1 1 2
01-02-2020 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 Sliedrecht Sport DS 2 D3/D2 1 (D3) 1 (D3) 2 (D2)
07-02-2020 19.00 VCN MB 2 Hou Stand MB 1 MB1  1
14-02-2020 19:00 VCN N6 1 Hou Stand N6 1 MC1 1
21-02-2020 21:00 VCN HS 3 Hou Stand HS 1 D1 1
06-03-2020 21:00 VCN HS 4 VC WIK Groot-Ammers HS 4 H1 1
07-03-2020 9:30 VCN MB 2 Vollido MB 2 H1 1
07-03-2020 9:30 VCN N5 1 Sliedrecht Sport N5 4 D1 1
07-03-2020 9:30 VCN N6 1 Vovero N6 1 D3 1
07-03-2020 9:30 VCN MB 1 Volley Meerkerk'95 MB 1 D4 1
07-03-2020 9:30 VCN MC 1 Spirit MC 3 D3 1
07-03-2020 11:30 VCN CMV TEAM Onbekend MB1 1
07-03-2020 11:30 VCN DS 5 City Bril Krimpen DS 1 H1 1
07-03-2020 11:30 VCN DS 6 Volley Zuid DS 5 H1 1
07-03-2020 11:30 VCN HS 3 Spirit HS 3 H1 1
07-03-2020 14:15 VCN HS 2 Cito HS 1 D5 1 1
07-03-2020 14:15 VCN DS 3 ODI DS 1 D6 1 1
07-03-2020 14:15 VCN DS 4 Sliedrecht Sport DS 3 D1 1 1
07-03-2020 17:00 VCN DS 2 SOMAS/Activia DS 1 H5 1 1
07-03-2020 17:00 VCN HS 1 Kenders Bouw-DIO/Bedum HS 1 D3/H3 1 (D3) 1 (D3) 2 (H3)
07-03-2020 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 IMS/Voltena DS 1 D3/D2 1 (D3) 1 (D3) 2 (D2)
17-03-2020 21:00 VCN HS 3 Fusion Rotterdam HS 3 D4 1
20-03-2020 21:00 VCN HS 4 Volley2B HS 4 D3 1
20-03-2020 21:00 VCN HS 5 VC WIK Groot-Ammers HS 5 D3 1
21-03-2020 9:30 VCN N5 1 Move4U N5 2 MB1 1
21-03-2020 9:30 VCN N6 2 VIA N6 1 MB1 1
21-03-2020 9:30 VCN MB 2 Volley2B MB 2 H4 1
21-03-2020 9:30 VCN MC 1 Volley2B MC 4 D6 1
21-03-2020 11:30 VCN DS 5 AVVA DS 1 D2 1
21-03-2020 11:30 VCN DS 6 Vollido DS 2 D2 1
21-03-2020 14:15 VCN HS 2 VV Amsterdam HS 1 D5 1 1
21-03-2020 14:15 VCN DS 3 VV Utrecht DS 2 D6 1 1
21-03-2020 14:15 VCN DS 4 Volley Zuid DS 1 H5 1 1
21-03-2020 17:00 VCN DS 2 VollinGo DS 1 D3 1 1
21-03-2020 17:00 VCN HS 1 AVV Keistad HS 1 H2 1 1 2
21-03-2020 19:30 Laudame Financials VCN DS 1 VV Utrecht DS 1 H1 1 1 2
03-04-2020 21:00 VCN HS 4 Sliedrecht Sport HS 7 H3 1
03-04-2020 21:00 VCN HS 5 Move4U HS 4 H3 1
04-04-2020 9:30 VCN N5 1 VC WIK Groot-Ammers N5 3 D6 1
04-04-2020 9:30 VCN N6 2 Sliedrecht Sport N6 3 D5 1
04-04-2020 9:30 VCN MB 2 Voleco/VC Krimpen MB 3 H3 1
04-04-2020 9:30 VCN MB 1 Sliedrecht Sport MB 3 D2 1
04-04-2020 11:30 VCN N6 1 DVO N6 1 MC1 1
04-04-2020 11:30 VCN DS 5 Volley2B DS 2 D2 1
04-04-2020 11:30 VCN DS 6 Vedo'70 DS 2 D2 1
04-04-2020 11:30 VCN HS 3 Vollido HS 3 H4 1
04-04-2020 14:15 VCN HS 2 Spaarnestad HS 1 H1 1 1
04-04-2020 14:15 VCN DS 3 HLB Van Daal/DS DS 1 D5 1 1
04-04-2020 14:15 VCN DS 4 Hands up DS 1 H5 1 1
04-04-2020 17:00 VCN DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 1 H4 1 1
04-04-2020 17:00 Laudame Financials VCN DS 1 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 1 D3/H2 1 (D3) 1 (D3) 2 (H2)
04-04-2020 19:30 VCN HS 1 Plainwater Donitas HS 1 D1 1 1 2