Zaaldiensten

Het takenrooster en bardienstrooster zijn dit jaar anders ingedeeld dan voorgaande jaren:

  • Je krijgt nu als team een taak toegewezen. Er wordt van het team verwacht dat je onderling de taken indeelt. Het is handig om iemand in het team de verantwoordelijkheid te geven om dit goed in de gaten te houden.  Aan de trainers van D6, MA1 en MB1 de vraag of jullie kunnen assisteren en bijhouden van de taken.
  • Als je als team het schema hebt ingedeeld (welke wedstrijd en wie wat gaat doen) mail je deze door naar taken@volleybal-vcn.nl, zodat er boetes uitgedeeld kunnen worden bij het niet uitvoeren van de taak.
  • Indien je als scheidsrechter staat ingedeeld ben je zelf verantwoordelijk dat je de online scheidsrechterstoets hebt gehaald.
  • Klik hier voor meer informatie en uitleg over het Digitale Wedstrijd Formulier (DWF)
  • Klik hier voor meer uitleg over het takenrooster.

Hieronder vind je het takenrooster enkel over de eerste helft van de competitie:

Datum Tijd Team thuis Team uit Word gedaan door: Scheids rechter Teller Formulier / e-score
17 september 21:00 VCN HS 4 Volley2B HS 2 H1 x
17 september 21:00 VCN HS 5 Vollido HS 4 H2 x
17 september 21:00 VCN HS 3 Volley Zuid HS 3 D4 x
18 september 10:00 VCN N5 1 Volley Zuid N5 2 MA3 x
18 september 10:00 VCN MB 1 Fusion Rotterdam MB 2 MA3 x
18 september 10:00 VCN MA 1 Voltena MA 1 D3 x
18 september 10:00 VCN MC 1
18 september 12:00 VCN DS 5 Fusion Rotterdam DS 2 H4 x
18 september 12:00 Onest VCN MA 3 Volley Zuid MA 1 D2 x
18 september 14:30 VCN HS 2 US HS 1 H5 x x
18 september 14:30 VCN DS 3 De Moriaan Symmachia Roosend H3 x x
18 september 17:00 VCN DS 4 De Moriaan Symmachia Roosend H2 x x
18 september 17:00 VCN DS 2 Bende Services Thor DS 1 D3 x x
01 oktober 21:00 VCN HS 4 Spirit HS 2 D1 x
01 oktober 21:00 VCN HS 5 Vridos HS 1 D1 x
01 oktober 21:00 VCN HS 3 City Bril Krimpen HS 2 D2
02 oktober 10:00 VCN N5 1 Fusion Rotterdam N5 1 MC1 x x
02 oktober 10:00 VCN JC 1 Volley Meerkerk'95 JC 1 MA2 x
02 oktober 10:00 VCN MB 1 Volley2B MB 3 MA2 x
02 oktober 10:00 Onest VCN MA 3 Fusion Rotterdam MA 1 D4 x
02 oktober 12:00 VCN DS 5 Flits DS 3 D2 x
02 oktober 12:00 VCN MA 2 Volley2B MA 3 D1 x
02 oktober 12:00 VCN MC 1 Apollo MC 1 MB1 x
02 oktober 14:30 VCN HS 2 Irene HS 1 H3 x x
02 oktober 14:30 VCN DS 3 Voltena DS 2 H1 x x
02 oktober 14:30 VCN DS 6 Voleco/VC Krimpen DS 4 D5 x
02 oktober 17:00 VCN DS 4 Donki Sjot DS 2 D6 x x
02 oktober 17:00 VCN DS 2 Rabobank Orion Volleybal Doetin H3 x x
02 oktober 20:00 Laudame Financials VCN DS 1 Booleans/ VV Utrecht DS 1 D2 x Roeland
03 oktober 15:30 ComputerPlan VCN HS 1 Draisma Dynamo HS 1 H2 x x
15 oktober 21:00 VCN HS 5 Sliedrecht Sport HS 9 D4 x x
15 oktober 21:00 VCN HS 3 Sliedrecht Sport HS 5 D6 x
16 oktober 10:00 VCN N5 1 Spirit N5 2 JC1 x x
16 oktober 10:00 Onest VCN MA 3 Spivo MA 1 H4 x
16 oktober 12:00 VCN JC 1 WHV JC 1 MA3 x
16 oktober 12:00 VCN DS 5 Sliedrecht Sport DS 9 D4 x
16 oktober 12:00 VCN MA 2 WHV MA 2 D4 x
16 oktober 14:30 VCN HS 2 Punch HS 1 D1 x x
16 oktober 14:30 VCN DS 3 Hajraa DS 1 D1 x x
16 oktober 14:30 VCN DS 6 OKK '70 DS 2 H5 x
16 oktober 17:00 VCN DS 4 Next Volley Dordrecht DS 2 H2 x x
16 oktober 20:00 Laudame Financials VCN DS 1 Peelpush DS 1 D4 x Roeland
16 oktober 20:00 VCN DS 2 SOMAS/Activia DS 1 D3 x x
29 oktober 19:30 VCN JC 1 Volley Meerkerk'95 JC 1 MA1 x
30 oktober 10:00 VCN JC 1 Sliedrecht Sport JC 1 MA2 x
30 oktober 10:00 VCN MB 1 Move4U MB 1 MA3 x
30 oktober 12:00 Onest VCN MA 3 DVO MA 1 H4 x
30 oktober 12:00 VCN MA 2 WHV MA 2 H5 x
30 oktober 12:00 VCN MA 1 Flits MA 1 H1 x
30 oktober 16:00 ComputerPlan VCN HS 1 VoCASA HS 1 D6 x x
05 november 19:15 VCN MA 1 WHV MA 1 H4 x x
05 november 21:00 VCN HS 5 WHV HS 3 D2 x
06 november 14:30 VCN DS 5 Volley Meerkerk'95 DS 5 D1 x
06 november 17:00 VCN DS 4 Volley Meerkerk'95 DS 2 H5 x x
06 november 17:00 VCN DS 2 ITC Groep/AVV Keistad DS 1 D5 x x
06 november 20:00 Laudame Financials VCN DS 1 Lammerink Installatiegroep/Set-U D2 x Roeland
12 november 21:00 VCN HS 4 Haaften Kwiek HS 1 D1 x x
12 november 21:00 VCN HS 3 Forza Schouwen-Duiveland/Inter D6 x
13 november 10:00 VCN N5 1 Fusion Rotterdam N5 1 MC1 x x
13 november 10:00 VCN MA 1 Voltena MA 1 D4 x
13 november 12:00 VCN MA 2 OKK '70 MA 1 D2 x
13 november 12:00 VCN MB 1 Sliedrecht Sport MB 2 H3 x
13 november 12:00 VCN MC 1 DVO MC 1 H4 x
13 november 14:30 VCN HS 2 City Bril Krimpen HS 1 H5 x x
13 november 14:30 VCN DS 3 VCE/PSV DS 1 H1 x x
13 november 14:30 VCN DS 6 Volley Zuid DS 5 H1 x
13 november 17:30 ComputerPlan VCN HS 1 Talentteam Papendal HS 1 D3 x x
19 november 19:15 VCN MC 1 Spivo MC 1 D5 x
24 november 20:00 ComputerPlan VCN HS 1 Simplex SSS HS 1 H2 x x
26 november 21:00 VCN HS 4 VC WIK Groot-Ammers HS 4 H1 x
26 november 21:00 VCN HS 5 VC WIK Groot-Ammers HS 6 H1 x
26 november 21:00 VCN HS 3 Move4U HS 1 D6 x
27 november 10:00 VCN N5 1 Spirit N5 2 MB1 x
27 november 10:00 Onest VCN MA 3 Intermezzo MA 1 D2 x
27 november 12:00 VCN DS 5 VC WIK Groot-Ammers DS 3 D4 x
27 november 12:00 VCN MB 1 Spirit MB 1 D4 x
27 november 14:30 VCN HS 2 Compaen HS 2 H1 x x
27 november 14:30 VCN DS 3 Tecona - ADC DS 1 D1 x x
27 november 14:30 VCN DS 6 Volley2B DS 3 H3 x
27 november 17:00 VCN DS 4 Volley Tilburg DS 3 D6 x x
27 november 17:00 VCN DS 2 Sliedrecht Sport DS 2 D3 x x
27 november 20:00 Laudame Financials VCN DS 1 Sliedrecht Sport DS 1 D2 x Roeland
04 december 10:00 VCN JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 MC1 x
04 december 10:00 VCN MA 2 Sliedrecht Sport MA 2 H3 x
04 december 10:00 VCN MA 1 VC WIK Groot-Ammers MA 1 H4 x
18 december 14:00 VCN DS 4 De Moriaan Symmachia Roose D6 x x
18 december 17:00 ComputerPlan VCN HS 1 Numidia TopVolleybal Limburg H D3 x x
18 december 20:00 Laudame Financials VCN DS 1 VC Sneek DS 1 H4 x Roeland