Zaaldiensten

Hieronder vind je het takenrooster enkel over de eerste helft van de competitie:

  • Je moet zelf een vervanger regelen als je niet kunt en je blijft altijd zelf verantwoordelijk voor je taak
  • Het eerder ingestelde boetesysteem is afgelopen 2 jaar niet gehandhaafd, maar dat gaat dit jaar wel gebeuren.
  • Als er wedstrijden verschoven worden graag even mailen naar taken@volleybal-vcn.nl
  • Indien je als scheidsrechter staat ingedeeld ben je zelf verantwoordelijk dat je de online scheidsrechterstoets hebt gehaald.
Dag Datum Team Wie Tijd Taak Wedstrijd
Dinsdag 19-sep-17 H2 Tom van Reeuwijk 21:30 Scheidsrechter VCN HS 5
             
Vrijdag 22-sep-17 D5 Isabel Sukurica 21:15 Scheidsrechter VCN HS 6
Vrijdag 22-sep-17 D4 Renate van Rheenen 21:15 Scheidsrechter VCN HS 3
Vrijdag 22-sep-17 D3 Bregje Brekelmans 21:15 Scheidsrechter VCN HS 4
             
Zaterdag 23-sep-17 H2 Laurens Kramer 10:00 Scheidsrechter VCN MC 1
Zaterdag 23-sep-17 H2 Christiaan Kremer 10:00 Scheidsrechter VCN MA 1
Zaterdag 23-sep-17 D3 Femke van der Kleij 11:45 Scheidsrechter VCN MA 2
Zaterdag 23-sep-17 H1 Stefan Roobol 11:45 Scheidsrechter VCN DS 6
Zaterdag 23-sep-17 D1 Dagmar Baars 11:45 Scheidsrechter VCN DS 7
Zaterdag 23-sep-17 MA2 Marit Palsgraaf 14:15 Teller 1 VCN DS 4
Zaterdag 23-sep-17 MA1 Myrthe Sluis 14:15 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 2
Zaterdag 23-sep-17 H3 Kees de Dreu 14:15 Scheidsrechter VCN DS 5
Zaterdag 23-sep-17 MA1 Esmeralda Velt 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN DS 2
Zaterdag 23-sep-17 H6 Theo den Boer 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 23-sep-17 H6 Robert Visser 17:00 Teller 2 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 23-sep-17 H4 Jan Willem Koffijberg 20:00 Teller 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 23-sep-17 H4 Paul van der Heijden 20:00 Teller 2 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 23-sep-17 H5 Dino van Empelen 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 23-sep-17 H5 Taco Kroon 20:00 Vlagger 2 Laudame Financials VCN DS 1
             
Vrijdag 29-sep-17 D1 Juliette Mol 21:15 Scheidsrechter VCN HS 3
Vrijdag 29-sep-17 H1 Rogier van Leeuwen 21:15 Scheidsrechter VCN HS 4
             
Zaterdag 30-sep-17 H5 Floris de Groot 12:00 Scheidsrechter VCN DS 5
Zaterdag 30-sep-17 D4 Desi Fierlier 12:00 Scheidsrechter VCN DS 7
Zaterdag 30-sep-17 D6 Annemiek Willemse 12:00 Scheidsrechter VCN MB 1
             
Vrijdag 6-okt-17 D2 Laurine Eikelenboom 21:15 Scheidsrechter VCN HS 5
Vrijdag 6-okt-17 D2 Sandra Buitendijk 21:15 Scheidsrechter VCN HS 6
             
Zaterdag 7-okt-17 D4 Indira Schouten 10:00 Scheidsrechter VCN N5 1
Zaterdag 7-okt-17 H6 Martin Kraaij 10:00 Scheidsrechter VCN MC 1
Zaterdag 7-okt-17 D1 Tess Bekkering 10:00 Scheidsrechter VCN MA 1
Zaterdag 7-okt-17 D5 Saskia Doggen - Huijmans 11:45 Scheidsrechter VCN MA 2
Zaterdag 7-okt-17 H3 Michiel de Groot 11:45 Scheidsrechter VCN DS 6
Zaterdag 7-okt-17 H3 Henric Doeven 11:45 Scheidsrechter VCN MB 1
Zaterdag 7-okt-17 MA2 Leonora Sukurica 14:15 Teller 1 VCN DS 4
Zaterdag 7-okt-17 MA2 Esmee Doorschodt 14:15 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 2
Zaterdag 7-okt-17 D6 Frederique Bode 17:00 Teller 1 VCN DS 3
Zaterdag 7-okt-17 D6 Lieke So 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN DS 2
Zaterdag 7-okt-17 D6 Uma Spuibroek 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 7-okt-17 D6 Saskia Lammers 17:00 Teller 2 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 7-okt-17 D7 Cherique Schiedor 20:00 Teller 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 7-okt-17 D7 Judith Huijmans 20:00 Teller 2 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 7-okt-17 D2 Rosa van Agteren 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 7-okt-17 D2 Willeke Martens 20:00 Vlagger 2 Laudame Financials VCN DS 1
             
Vrijdag 13-okt-17 D1 Dominique van der Lee 21:15 Scheidsrechter VCN HS 5
Vrijdag 13-okt-17 H1 Rowan Hogenboom 21:15 Scheidsrechter VCN HS 3
Vrijdag 13-okt-17 H1 Daan Spijkers 21:15 Scheidsrechter VCN HS 4
             
Zaterdag 14-okt-17 H4 Tonny Verduijn 12:00 Scheidsrechter VCN DS 5
Zaterdag 14-okt-17 H4 Yoeri Kruijff 12:00 Scheidsrechter VCN DS 7
             
Dinsdag 24-okt-17 H2 Mark Jansen 21:30 Scheidsrechter VCN HS 5
             
Vrijdag 3-nov-17 D1 Kirsten van der Lecq 21:15 Scheidsrechter VCN HS 5
Vrijdag 3-nov-17 D1 Ilse Bruijne 21:15 Scheidsrechter VCN HS 3
Vrijdag 3-nov-17 D3 Romy van Iperen 21:15 Scheidsrechter VCN HS 4
             
Zaterdag 4-nov-17 D5 Julliette Veenman 10:00 Scheidsrechter VCN N5 1
Zaterdag 4-nov-17 H6 Rob Olijerhoek 10:00 Scheidsrechter VCN MC 1
Zaterdag 4-nov-17 H6 Paul van Dijk 10:00 Scheidsrechter VCN MA 1
Zaterdag 4-nov-17 D2 Nathalie Boerefijn 11:45 Scheidsrechter VCN MA 2
Zaterdag 4-nov-17 H5 Sjoerd Meijer 11:45 Scheidsrechter VCN DS 6
Zaterdag 4-nov-17 H3 Dick Schmidt 11:45 Scheidsrechter VCN DS 7
Zaterdag 4-nov-17 H4 Jelle Erkens 11:45 Scheidsrechter VCN MB 1
Zaterdag 4-nov-17 MA2 Anne van den Homberg 14:15 Teller 1 VCN DS 4
Zaterdag 4-nov-17 D7 Jacolien van Leeuwen 14:15 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 2
Zaterdag 4-nov-17 D1 Bjorna Gras 14:15 Scheidsrechter VCN DS 5
Zaterdag 4-nov-17 MA1 Nancy Roder 17:00 Teller 1 VCN DS 3
Zaterdag 4-nov-17 D6 Elsbeth Groenendijk 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN DS 2
Zaterdag 4-nov-17 D4 Lisette Prens 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 4-nov-17 D4 Charlotte de Graaf 17:00 Teller 2 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 4-nov-17 D5 Ruby Verburg 20:00 Teller 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 4-nov-17 D5 Stephanie Kortlever 20:00 Teller 2 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 4-nov-17 H5 Arjan Smilde 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 4-nov-17 H5 Nicolas van Hasselt 20:00 Vlagger 2 Laudame Financials VCN DS 1
             
Zaterdag 18-nov-17 D4 Renate van Rheenen 09:00 Scheidsrechter VCN MA 1
Zaterdag 18-nov-17 D5 Jocelyn Eliasberg 09:00 Scheidsrechter VCN N5 1
Zaterdag 18-nov-17 D4 Ilse de Groot 10:45 - 13:45 Zaalwacht Beker
Zaterdag 18-nov-17 D4 Desi Fierlier 10:45 - 13:45 Zaalwacht Beker
Zaterdag 18-nov-17 D1 Dominique van der Lee 13:45 - 16:45 Zaalwacht Beker
Zaterdag 18-nov-17 D1 Dagmar Baars 13:45 - 16:45 Zaalwacht Beker
Zaterdag 18-nov-17 H4 Marijn Boerman 16:45 - 19:45 Zaalwacht Beker
Zaterdag 18-nov-17 H4 Ronald van de Meer 16:45 - 19:45 Zaalwacht Beker
Zaterdag 18-nov-17 H2 Mattijs van der Wijngaard 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 18-nov-17 H2 Friso van der Wijngaard 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 18-nov-17 D2 Eva Geurts 20:00 Teller 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 18-nov-17 D2 Linda Snoek 20:00 Teller 2 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 18-nov-17 H2 Bas Borst 20:00 Vlagger 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 18-nov-17 H2 Frank Krassenburg 20:00 Vlagger 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 18-nov-17 D4 Charlotte de Graaf 20:00 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 18-nov-17 D4 Lisette Prens 20:00 Teller 2 Maatwerkers VCN HS 1
             
Vrijdag 24-nov-17 H1 Lucas Vroom 21:15 Scheidsrechter VCN HS 5
Vrijdag 24-nov-17 D2 Linda Snoek 21:15 Scheidsrechter VCN HS 6
Vrijdag 24-nov-17 H1 Robert Jansen 21:15 Scheidsrechter VCN HS 3
Vrijdag 24-nov-17 D3 Sandra Visser 21:15 Scheidsrechter VCN HS 4
             
Zaterdag 25-nov-17 H2 Frank Krassenburg 10:00 Scheidsrechter VCN MC 1
Zaterdag 25-nov-17 D7 Lianne Bolhuis 10:00 Scheidsrechter VCN N5 1
Zaterdag 25-nov-17 H2 Vincent Smid 10:00 Scheidsrechter VCN MA 1
Zaterdag 25-nov-17 D3 Angela van Bebberen 11:45 Scheidsrechter VCN MA 2
Zaterdag 25-nov-17 H6 Randolf Resurreccion 11:45 Scheidsrechter VCN DS 6
Zaterdag 25-nov-17 D3 Petra Jager 11:45 Scheidsrechter VCN MB 1
Zaterdag 25-nov-17 H1 Cain van Hal 11:45 Scheidsrechter VCN DS 7
Zaterdag 25-nov-17 D7 Larissa Kortlever 14:15 Teller 1 VCN DS 4
Zaterdag 25-nov-17 MA2 Marit de Jong 14:15 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 2
Zaterdag 25-nov-17 MA1 Ilse Burggraaf 17:00 Teller 1 VCN DS 3
Zaterdag 25-nov-17 H6 Raimond van Meenen 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN DS 2
Zaterdag 25-nov-17 D6 Linde Bron 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 25-nov-17 D6 Lisa Fokker 17:00 Teller 2 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 25-nov-17 D3 Janine Valk 20:00 Teller 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 25-nov-17 H4 Martien Wildeman 20:00 Teller 2 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 25-nov-17 D4 Elise Philipsen 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 25-nov-17 D4 Mandy Doorschodt 20:00 Vlagger 2 Laudame Financials VCN DS 1
             
Vrijdag 8-dec-17 D2 Eva Geurts 21:15 Scheidsrechter VCN HS 5
Vrijdag 8-dec-17 D1 Anne Swart 21:15 Scheidsrechter VCN HS 6
Vrijdag 8-dec-17 H2 Friso van der Wijngaard 21:15 Scheidsrechter VCN HS 3
Vrijdag 8-dec-17 H2 Mattijs van der Wijngaard 21:15 Scheidsrechter VCN HS 4
             
Zaterdag 9-dec-17 H4 Ruben Kleijwegt 10:00 Scheidsrechter VCN MC 1
Zaterdag 9-dec-17 H4 Ronald van de Meer 10:00 Scheidsrechter VCN MA 1
Zaterdag 9-dec-17 H3 Eric Prens 11:45 Scheidsrechter VCN DS 6
Zaterdag 9-dec-17 D3 Claire Hak 11:45 Scheidsrechter VCN MB 1
Zaterdag 9-dec-17 H1 Roland Mijmans 11:45 Scheidsrechter VCN DS 7
Zaterdag 9-dec-17 MA1 Naomi Seelbach 14:15 Teller 1 VCN DS 4
Zaterdag 9-dec-17 MA1 Isa Hoogmoed 14:15 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 2
Zaterdag 9-dec-17 H3 Dick Schmidt 14:15 Scheidsrechter VCN DS 5
Zaterdag 9-dec-17 D7 Leonie Stapelkamp 17:00 Teller 1 VCN DS 3
Zaterdag 9-dec-17 H2 Vincent Goudwaard 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN DS 2
Zaterdag 9-dec-17 D7 Julia Tissingh 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 9-dec-17 D7 Lisa Brul 17:00 Teller 2 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 9-dec-17 D5 Elise de Pater 20:00 Teller 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 9-dec-17 D5 Amy van de Schelling 20:00 Teller 2 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 9-dec-17 H5 Fabian Nagtegaal 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 9-dec-17 H5 Erwin van der Graaf 20:00 Vlagger 2 Laudame Financials VCN DS 1
             
Vrijdag 12-jan-18 D2 Eveline van Schouwenburg 21:15 Scheidsrechter VCN HS 5
Vrijdag 12-jan-18 D1 Marloes Wesselink 21:15 Scheidsrechter VCN HS 6
             
Zaterdag 13-jan-18 H4 Jur Aarssen 11:45 Scheidsrechter VCN DS 6
Zaterdag 13-jan-18 H6 Raymond Ardes 14:15 Teller 1 Maatwerkers VCN DS 4
Zaterdag 13-jan-18 D6 Amber van Veen 14:15 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 2
Zaterdag 13-jan-18 D6 Lucienne de Haas 17:00 Teller 1 VCN DS 3
Zaterdag 13-jan-18 D6 Lisa van Veen 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN DS 2
Zaterdag 13-jan-18 D4 Eva van der Wijngaard 17:00 Teller 1 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 13-jan-18 H2 Bas Borst 17:00 Teller 2 Maatwerkers VCN HS 1
Zaterdag 13-jan-18 D2 Anouk van Egmond 20:00 Teller 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 13-jan-18 D2 Marijke Lammers 20:00 Teller 2 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 13-jan-18 D3 Maarteke van der Ent 20:00 Vlagger 1 Laudame Financials VCN DS 1
Zaterdag 13-jan-18 D3 Tuana Aydin 20:00 Vlagger 2 Laudame Financials VCN DS 1