Bardiensten

Hieronder vind je het bardienstrooster enkel over de eerste helft van de competitie:

  • Je moet zelf een vervanger regelen als je niet kunt en je blijft altijd zelf verantwoordelijk voor je taak
  • Het eerder ingestelde boetesysteem is afgelopen 2 jaar niet gehandhaafd, maar dat gaat dit jaar wel gebeuren.
  • Voor het bardienstrooster ben je ook zelf verantwoordelijk dat je eerst online het IVA-certificaat hebt gehaald.
  • Verder bestaat er ook de mogelijkheid om diensten af te kopen. Bekijk hier alle infomatie over de bardienst.

* Ouders van jeugdspelers dienen de bardienst te draaien

Versie 5:

Dag Datum Team Wie Tijd Opmerking
           
Maandag 29-jan-18 Dames 4 Mandy Doorschodt 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 30-jan-18 Recreanten G.C. Liesbeth van Veluwen-Slager 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 31-jan-18 Dames 7 Larissa Kortlever 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 1-feb-18 Dames 5 - 4 Nina van Bodegom Lisette van der Meer 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 2-feb-18 Heren 1 Thomas Boerefijn 20.15- 0.00 21.15u 3 wedstrijden
Zaterdag 3-feb-18 Meisjes A2* Samantha Velt 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Meisjes A2* Kelly Verkaart 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Dames 3 Caro Versteijnen 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Dames 3 Petra Jager 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Dames 1 Dominique van der Lee 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Dames 1 Tess Bekkering 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Heren 2 Friso van der Wijngaard 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Heren 2 Vincent Goudswaard 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Heren 3 Michiel de Groot 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zaterdag 3-feb-18 Heren 3 Dick Schmidt 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zondag 4-feb-18        
Maandag 5-feb-18 Dames 4 Eva van der Wijngaard 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 6-feb-18 Recreanten G.C. Arie Vuik 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 7-feb-18 Dames 2 Eva Geurts 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 8-feb-18 Dames 5 Saskia Doggen-Huijmans 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 9-feb-18 Heren 1 Rowan Hogenboom 20.15- 0.00 21.15u 2 wedstrijden
Zaterdag 10-feb-18        
Zondag 11-feb-18        
Maandag 12-feb-18 Dames 4 Indira Schouten 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 13-feb-18 Recreanten G.C. Marc van der Waart 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 14-feb-18 Dames 2 Emma Vroom 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 15-feb-18 Dames 5 Jocelyn Eliasberg 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 16-feb-18 Heren 1 Robert Jansen 18.30 - 22.30 1 wedstrijd 19.30u
Zaterdag 17-feb-18 Heren 4 Ronald van der Meer 09.00-12.00 NOJK
Zaterdag 17-feb-18 Heren 4 Jan Willem Koffijberg 09.00-12.00 NOJK
Zaterdag 17-feb-18 Barcommissie Ton Jansen    
Zaterdag 17-feb-18 Heren 5 Taco Kroon 12.00 - 15.00 NOJK
Zaterdag 17-feb-18 Heren 5 Nicolas van Hasselt 12.00 - 15.00 NOJK
Zaterdag 17-feb-18 Heren 6 Theo den Boer 15.00 - 18.00 NOJK
Zaterdag 17-feb-18 Heren 6 Rob Olijerhoek 15.00 - 18.00 NOJK
Zondag 18-feb-18        
Maandag 19-feb-18 Dames 4 Ilse de Groot 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 20-feb-18 Recreanten Mix2 Marcel Lankhaar 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 21-feb-18 Dames 2 Anouk van Egmond 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 22-feb-18 Dames 5 Melany Jansen 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 23-feb-18 Heren 2 Kevin Kop 17.00 - 18.30 Bedrijventoernooi
Vrijdag 23-feb-18 Heren 1 Cain van Hal 18.30 - 21.00 Bedrijventoernooi
Vrijdag 23-feb-18 Heren 1 Ralph Backer 21.00 - 00.00 Bedrijventoernooi
Zaterdag 24-feb-18        
Zondag 25-feb-18        
Maandag 26-feb-18 voorjaarsvakantie voorjaarsvakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Dinsdag 27-feb-18 voorjaarsvakantie voorjaarsvakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Woensdag 28-feb-18 voorjaarsvakantie voorjaarsvakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Donderdag 1-mrt-18 voorjaarsvakantie voorjaarsvakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Vrijdag 2-mrt-18 voorjaarsvakantie voorjaarsvakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Zaterdag 3-mrt-18        
Zondag 4-mrt-18        
Maandag 5-mrt-18 Dames 4 Charlotte de Graaf 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 6-mrt-18 Recreanten Mix2 Margot Blankenstein 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 7-mrt-18 Heren 4 Martien Wildeman 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 8-mrt-18 Heren 2 Mark Jansen 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 9-mrt-18 Heren 1 Rogier van Leeuwen 20.15- 0.00 21.15u 4x wedstrijd
Zaterdag 10-mrt-18 Meisje A2 Esmee Doorschodt 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Meisje A2 Amanda Kuster 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Dames 3 Janine Valk 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Dames 3 Bregje Brekelmans 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Dames 1 Anne Swart 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Dames 1 Juliette Mol 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Heren 2 Laurens Kramer 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Heren 2 Matthijs van der Wijngaard 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Dames 2 Rosa van Agteren 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zaterdag 10-mrt-18 Dames 2 Willeke Martens 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zondag 11-mrt-18        
Maandag 12-mrt-18 Dames 4 Renate van Rheenen 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 13-mrt-18 Recreanten Mix2 Jan Both 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 14-mrt-18 Heren 4 Paul van der Heijden 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 15-mrt-18 Heren 2 Christiaan Kremer 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 16-mrt-18 Heren 5 Jordi Krijgsman 18.30 - 21.00 19.30u 1 wedstrijd-21.15u 2x wedstrijd
Vrijdag 16-mrt-18 Heren 5 Jasper Mertens 21.00 - 0.00 19.30u 1 wedstrijd-21.15u 2x wedstrijd
Zaterdag 17-mrt-18        
Zondag 18-mrt-18        
Maandag 19-mrt-18 Recreantenmix 1 Lindsay Klinge 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 20-mrt-18 Recreanten Mix2 Mariella van Krieken 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 21-mrt-18 Heren 4 Tonny Verduijn 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 22-mrt-18 Dames 4 Renate van Rheenen 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 23-mrt-18 Heren 1 Daan Spijkers 20.15- 0.00 21.15u 4x wedstrijd
Zaterdag 24-mrt-18 Meisjes A2 Marit de Jong 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Meisjes A2 Anne van den Homberg 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Heren 6 Randolf Resurreccion 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Heren 6 Raymond Ardes 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Dames 1 Tessa de Boer 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Dames 1 Ilse Bruijne 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Dames 5 Ilsabel Sukurica 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Dames 5 Nina van Bodegom 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Heren 5 Dion van Empelen 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zaterdag 24-mrt-18 Heren 5 Arjan Smilde 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zondag 25-mrt-18        
Maandag 26-mrt-18 Recreantenmix 1 Geert Willem Koenen 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 27-mrt-18 Recreanten Mix3 Ton van der Knaap 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 28-mrt-18 Heren 4 Yoeri Kuijf 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 29-mrt-18 Dames 4 Charlotte de Graaf 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 30-mrt-18        
Zaterdag 31-mrt-18        
Zondag 1-apr-18        
Maandag 2-apr-18        
Dinsdag 3-apr-18 Recreanten Mix3 Gea Tissingh 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 4-apr-18 Dames 3 Romy van Iperen 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 5-apr-18 Dames 4 Elise Philipsen 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 6-apr-18 Heren 6 Paul van Dijk 18.30 - 21.00 19.30u 1 wedstrijd-21.15u 2x wedstrijd
Vrijdag 6-apr-18 Heren 6 Raimond van Meenen 21.00 - 0.00 19.30u 1 wedstrijd-21.15u 2x wedstrijd
Zaterdag 7-apr-18        
Zondag 8-apr-18        
Maandag 9-apr-18 Recreantenmix 1 Sandra Kraaij 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 10-apr-18 Recreanten Mix3 Florence Tak 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 11-apr-18 Heren 3 Erik Prins 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 12-apr-18 Dames 4 Mandy Doorschodt 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 13-apr-18 Recrantenmix 1 Ad Luijendijk 18.30 - 21.00 19.30u 1 wedstrijd-21.15u 3x wedstrijd
Vrijdag 13-apr-18 Dames 4 Lisette van der Meer - Schon 21.00 - 0.00 19.30u 1 wedstrijd-21.15u 3x wedstrijd
Zaterdag 14-apr-18 Meisjes A2 Bente van Veen 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Meisjes A1 Ilse Burggraaf 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Dames 2 Marijke Lammers 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Dames 2 Sandra Buitendijk 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Dames 1 Marjolein Verhaaf 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Dames 1 Marloes Wesselink 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Heren 2 Vincent Smid 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Heren 2 Friso van der Wijngaard 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Heren 4 Marijn Boerman 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zaterdag 14-apr-18 Heren 3 Dick Schmidt 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zondag 15-apr-18        
Maandag 16-apr-18 Recreantenmix 1 Kim Luijendijk 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 17-apr-18 Recreanten Mix3 Hellen Burggraaf 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 18-apr-18 Heren 3 Kees de Dreu 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 19-apr-18 Heren 2 Bas Borst 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 20-apr-18 Heren 2 Mark Jansen 18.30 - 21.30 1 wedstrijd 19.30u
Zaterdag 21-apr-18 Heren 6 Patrick van Werkhoven 15.30 - 19.00 D3 17 u Havoc
Zaterdag 21-apr-18 Dames 3 Joyce Ruijgrok 19.00-21.00 D3 17 u Havoc
Zondag 22-apr-18        
Maandag 23-apr-18 Recreantenmix 1 Martin Kraaij 20.30-22.30 Trainingsavond
Dinsdag 24-apr-18 Recreanten Mix2 Arjen Morel 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 25-apr-18 Heren 3 Henric Doeven 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 26-apr-18 Dames 4 Eva van der Wijngaard 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 27-apr-18        
Zaterdag 28-apr-18        
Zondag 29-apr-18        
Maandag 30-apr-18 meivakantie meivakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Dinsdag 1-mei-18 meivakantie meivakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Woensdag 2-mei-18 meivakantie meivakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Donderdag 3-mei-18 meivakantie meivakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Vrijdag 4-mei-18        
Zaterdag 5-mei-18        
Zondag 6-mei-18        
Maandag 7-mei-18 meivakantie meivakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Dinsdag 8-mei-18 meivakantie meivakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Woensdag 9-mei-18 meivakantie meivakantie   eventueel eigen team/BC-lid
Donderdag 10-mei-18        
Vrijdag 11-mei-18