Bardiensten

Hieronder vind je het bardienstrooster enkel over de eerste helft van de competitie:

  • Je moet zelf een vervanger regelen als je niet kunt en je blijft altijd zelf verantwoordelijk voor je taak
  • Het eerder ingestelde boetesysteem is afgelopen 2 jaar niet gehandhaafd, maar dat gaat dit jaar wel gebeuren.
  • Voor het bardienstrooster ben je ook zelf verantwoordelijk dat je eerst online het IVA-certificaat hebt gehaald.
  • Verder bestaat er ook de mogelijkheid om diensten af te kopen. Bekijk hier alle infomatie over de bardienst.

* Ouders van jeugdspelers dienen de bardienst te draaien

Dag Datum Team Wie Tijd Opmerking
Maandag 6-nov-17 Dames 5 Isabel Sukurica 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Dinsdag 7-nov-17 Recreanten Mix3 Asrtid Verhoef 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 8-nov-17 Dames 2 Willeke Martens 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 9-nov-17 Dames 4 Renate v Rheenen Desi Fierlier 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 10-nov-17 Recreanten Mix 1 Frank Luijendijk 20.15-0.00 Thuis 21.15u
Zaterdag 11-nov-17        
Zondag 12-nov-17        
Maandag 13-nov-17 Dames 5 Nina van Bodegom 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Dinsdag 14-nov-17 Recreanten Mix3 Florence Tak 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 15-nov-17 Dames 3 Angela van Beberen 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 16-nov-17 Dames 4 Desi Fierlier 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 17-nov-17        
Zaterdag 18-nov-17 MA1* Yvette Verkroost 08.30-11.30 2 wedstrijden (MA, N5)
Zaterdag 18-nov-17 MA1* Ellis Zegers 08.30-11.30 2 wedstrijden (MA, N5)
Zaterdag 18-nov-17 Dames 2 Eveline van Schouwenburg 11.30 - 14.30 Bekerwedstrijden
Zaterdag 18-nov-17 Dames 2 Nathalie Boerefijn 11.30 - 14.30 Bekerwedstrijden
Zaterdag 18-nov-17 Heren 1 Lukas Vroom 14.30 - 17.30 Bekerwedstrijden
Zaterdag 18-nov-17 Heren 1 Roland Mijnans 14.30 - 17.30 Bekerwedstrijden
Zaterdag 18-nov-17 Heren 5 Arjen Smilde 17.30 - 20.30 Bekerwedstrijden
Zaterdag 18-nov-17 Heren 5 Dion van Empelen 17.30 - 20.30 Bekerwedstrijden
Zaterdag 18-nov-17 Heren 2 Tom van Reeuwijk 20.30 - 23.30 Bekerwedstrijden
Zaterdag 18-nov-17 Heren 2 Laurens Kramer 20.30 - 23.30 Bekerwedstrijden
Zondag 19-nov-17        
Maandag 20-nov-17 Dames 5 Elise de Pater 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Dinsdag 21-nov-17 Recreanten Mix3 Tine Heres 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 22-nov-17 Dames 3 Claire Hak 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 23-nov-17 Dames 4 Lisette Prens 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 24-nov-17 Heren 1 Ralph Backer 20.15-0.00 Thuis 21.15 uur
Zaterdag 25-nov-17 MA1* Ilse Burggraaf 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 MA1* Adriana Haas 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 MB1* Anouk Hougee 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 MB1* Caorline Hoogerwaard 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 Dames 1 Ilse Bruijne 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 Dames 1 Marjolein Verhaaf 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 Heren 3 Michiel de Groot 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 Heren 3 Henric Doeven 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 Heren 5 Jordy Krijgsman 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zaterdag 25-nov-17 Heren 5 Jasper Mertens 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zondag 26-nov-17        
Maandag 27-nov-17 Dames 5 Saskia Doggen-Huijmans 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Dinsdag 28-nov-17 Recreanten G.C. Marcel Degenkamp 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 29-nov-17 Dames 3 Petra Jager 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 30-nov-17 Dames 4 Lisette van der Meer-Schon 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 1-dec-17 Dames 1 Bjorna Gras 18.30 - 21.30 Thuis 19.30 - 21.15
Vrijdag 1-dec-17 Recreanten Heren 1 Fred Blok 21.30 - 0.00 Thuis 19.30 - 21.15
Zaterdag 2-dec-17        
Zondag 3-dec-17        
Maandag 4-dec-17 Dames 5 Ruby Verburg 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Dinsdag 5-dec-17 Recreanten G.C. Peter Degenkamp 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 6-dec-17 Heren 3 Erik Prins 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 7-dec-17 Dames 4 Charlotte de Graaf 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 8-dec-17 Dames 1 Maureen Weernekers 20.15 - 0.00 Thuis 21.15u
Zaterdag 9-dec-17 MC1* Lysa Jonker 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 MC1* Magali Kappuw 9.00 - 12.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 MB1* Henrieke Groenendijk 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 MB1* Kyra de Graaf 12.00 - 15.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 Dames 1 Juliette Mol 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 Dames 1 Marloes Wesselink 15.00 - 18.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 Heren 5 Erwin van der Graaf 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 Heren 5 Sjoerd Meijer 18.00 - 21.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 Heren 4 Jelle Erkens 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zaterdag 9-dec-17 Heren 4 Paul van der Heijden 21.00 - 0.00 Thuisprogramma
Zondag 10-dec-17        
Maandag 11-dec-17 Dames 5 Stephanie Kortlever 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Dinsdag 12-dec-17 Recreanten G.C. Marcella van Eijndhoven 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 13-dec-17 Heren 3 Michel van Meggelen 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 14-dec-17 Dames 4 Romy Stam 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Vrijdag 15-dec-17 Dames 3 Sandra Visser Claire Hak 18.30- 21.30 Thuis 19.30-21.15
Vrijdag 15-dec-17 Recreanten Heren 1 Ernst Geene 21.30 - 0.00 Thuis 19.30-21.15
Zaterdag 16-dec-17        
Zondag 17-dec-17        
Maandag 18-dec-17 Dames 5 Melany Jansen 20.30 - 23.30 Trainingsavond
Dinsdag 19-dec-17 Recreanten G.C. Marjolein Goyarts 21.00 - 0.00 Trainingsavond
Woensdag 20-dec-17 Heren 3 Kees de Dreu 19.15 - 22.30 Trainingsavond
Donderdag 21-dec-17 Dames 4 Elise Philipsen 20.30 - 23.30 Trainingsavond